AKC 2025/2026

Spelersklassement

Stand ronde 30
#NaamTeamGespeelde
partijen
Gemiddeld
aantal
punten
Gemiddelde
moyenne
1Joop FransenUDI410.0001.486
2Rob van der LandenUDI210.0001.855
3Harry VosFlorapark110.0000.900
4Marcel KokStevenfenne29.7501.781
5Hans BrugginkMeros 349.3751.320
6Gerrit JonkerFlorapark199.2891.134
7Piet VisserStadsveld249.1881.989
8Jimmy MunsterVastert119.1820.953
9Arie EntjesAchtervoort59.1001.546
10Jan PolmanAchtervoort229.0451.478
11Chiel MoesFlorapark239.0222.011
12Barry CollinsDe Libre259.0200.798
13Jan BloemendaalZuiderspeeltuin 149.0000.440
14Hennie StockentreeZuiderspeeltuin 1258.9600.730
15Gerard StockentreeCity Boys288.9461.472
16Rudy SchonewilleMeros 2278.9441.707
17Edwin FernimMeros 398.9440.968
18Marcel BrugginkOld Stars288.9291.151
19Frank SmeetsDe Keu138.9231.258
20 Adriaan FoekensBruggert238.8911.233
21Jos VeldhuisMeros 1238.8911.647
22Toon TeggelerZuiderspeeltuin 1298.8620.919
23Gerard Olde GrunderDe Keu288.8571.238
24Adriaan van der VeenCity Boys288.8392.506
25Frans RoodeVastert188.8330.798
26Jetty HoekstraDe Keu188.8331.064
27Jan LippersMeros 2238.8261.162
28Martin LangkampUDI218.8101.053
29Meino GeringDe Keu268.8081.450
30Wolter BeugelinkVastert58.8000.829
31 Han PolmanOld Stars228.7952.091
32Frans MisanaMeros 1228.7951.101
33Bert de BruinZuiderspeeltuin 1288.7860.768
34Arend SchuringOld Stars208.7752.008
35Wolter de NietAchtervoort178.7651.163
36Chummy HorseyDe Libre238.7611.129
37Bert VossebergUDI208.7501.150
38Ada SteenhuisDe Libre188.7500.650
39Marcel GrunderAchtervoort148.7501.574
40Rudy WorkelStevenfenne198.7371.213
41Jelle BoomsmaFlorapark248.7292.328
42Hennie BoelMeros 1228.7271.447
43Wim SterkenburchVastert238.7171.301
44Malcon MillecanDe Libre218.7141.047
45Jolanda van de BoogaardDe Libre268.7120.683
46Harrie GaasbeekVastert208.7001.201
47Hans KampingStevenfenne188.6941.336
48Joop SchonewilleMeros 2258.6801.680
49Wim KuipersFlorapark178.6763.082
50Willem RosierZuiderspeeltuin 2248.6670.623
51Tom van WinsenOld Stars38.6671.532
52Jan NeefMeros 1248.6461.290
53Johan BouwhuisUDI248.6461.206
54Rob SchepersMeros 3268.6350.597
55Gerard EndemanBruggert258.6200.773
56Dick PlateUDI248.6041.335
57Robin KirkUDI248.5830.937
58Hennie BoertjeStadsveld248.5831.008
59Anne de VriesVastert198.5791.467
60Franc WeberBruggert208.5750.549
61Anton GoumaMeros 1208.5751.122
62Eddy KockUDI238.5651.786
63Jacob BakkerDe Keu248.5631.249
64Dick PostZuiderspeeltuin 1298.5520.874
65Andre PeperkampFlorapark208.5501.768
66Geert NieboerCity Boys298.5341.696
67Jan NijhuisStevenfenne208.5252.435
68 Gerard SnuverinkOld Stars218.5241.403
69Martin MoesMeros 1248.5211.345
70Jaap OostenMeros 3258.5201.431
71 Jos StoffelsStadsveld268.5191.490
72Geert DijksZuiderspeeltuin 2268.4810.983
73Gerrit HagreisMeros 1158.4671.011
74Jan WinkelCity Boys288.4641.162
75 Appie BransStadsveld268.4421.162
76Henk van der VegtStevenfenne218.4050.931
77Henk PerikDe Libre218.4050.938
78Gunther SnijderMeros 2318.3871.054
79Henk NagtegaalVastert188.3610.899
80 Hilbert van RegterenFlorapark248.3330.989
81Marty HofstraAchtervoort158.3331.142
82Chris MullerBruggert128.3330.844
83Gait LangkampStadsveld298.3280.751
84Mike LeeuwStevenfenne238.3260.754
85Joop SchefferAchtervoort228.3181.283
86Peter CuijpersBruggert188.3061.141
87Johnny HellwichZuiderspeeltuin 2208.3001.667
88Hans KampingBruggert158.3000.858
89Johan BrinkmanDe Keu58.3001.333
90Jan HeupersMeros 3278.2960.794
91Alberto LubbersZuiderspeeltuin 2268.2880.818
92Antonie DijkMeros 2288.2861.481
93Hans LeusinkAchtervoort178.2651.537
94Adriaan SchepersZuiderspeeltuin 228.2501.150
95 Andre DijksOld Stars198.2371.224
96Jos PoelsmaDe Keu248.1671.093
97Menno SchreuderStevenfenne168.1250.524
98Gerard AchterhuisOld Stars228.0450.887
99Willie HorstmanZuiderspeeltuin 1278.0370.699
100Dick PetersMeros 3208.0251.114
101Herman PereboomBruggert218.0240.543
102Peter KoppMeros 3248.0211.235
103Hans SpinAchtervoort68.0000.853
104Benno LubbersStevenfenne18.0001.051
105Hans LippinkhofCity Boys277.9811.433
106Frans HeuvelsZuiderspeeltuin 2277.9630.961
107Johan Jonge PoerinkZuiderspeeltuin 2257.9200.943
108Ton GrotenVastert67.9170.854
109Johan GomperDe Libre167.8750.609
110Johan WestendorpStevenfenne77.8570.780
111Henk KassiesMeros 2167.8131.149
112Jack EstieStevenfenne87.8130.642
113Huub de BoerAchtervoort137.8080.812
114Piet LaanFlorapark227.7951.310
115Koen WeydijkStadsveld217.7620.944
116Vincent WesterbeekAchtervoort197.6582.431
117Robert de NietZuiderspeeltuin 187.6250.581
118Henny RutgersVastert117.4090.683
119Meindert JansenVastert57.4000.664
120Jan UunkOld Stars157.3330.920
121Hennie BoelensVastert137.2310.687
122Arnold GoolkateBruggert117.1820.418
123Herman OldejansBruggert56.7000.801
124Piet PostVastert15.0000.375
Teamleider app

De AKC maakt vanaf dit jaar gebruik van de Biljartteams Competitiemanager. Hierdoor zul u als teamleider de uitslagen gaan doorgeven met de Teamleider app. Download deze Teamleider app voor Android en Apple via onderstaande link.